• חופשי במנהטן

תזונה נכונה

עודכן: 6 בינו׳ 2019

"משולחנה של חניאל"

חניאל היא מאמנת בפיטמאמא - תוכניות ליווי לירידה במשקל וחיטוב הגוף לנשים עסוקות, החברה ב"לשבט"- קבוצת הנשים של "חופשי במנהטן".

חניאל הכינה עבורנו כמה טיפים לאיך לשרוד את החגים והארועים כאן מבלי להחליף מלתחה...

"עם הגעתי לארצות הברית גיליתי מהר מאוד איך הכל ממש טעים וכך.. אפילו האוויר הפך משמין :) מצאתי את עצמי מתוסכלת נוכח המראה שלי ובלי יכולת ממשית לשנות אותו.

היה ברור לי אחרי אינספור כישלונות שדיאטות עובדות על שיטת הקיפוח- ניפוח ... או ששמרתי וקיפחתי את נפשי או שניפחתי את גופי על נוכח הקיפוח.

ואז הגיעה פיטמאמא לחיי ואיתה האור! ממש כמו חנוכייה מלאה ומוארת במרכזו של חדר חשוך מילאה את חיי באור ובחופש לבחור תוך איזון ושינוי הרגליי האכילה שלי.

אחרי שירדתי 55 ק"ג, שיניתי את אורח חיי והבנתי שחלום יכול להפוך למציאות - בחרתי להצטרף לצוות פיטמאמא ולהפיץ את האור בקרב נשים שחפצות בשינוי.

חנוכה הוא אחד מהחגים המאתגרים ביותר ועל כן אתחיל ואומר שיש 8 כלים פשוטים שיעזרו לך לעבור את החג תוך כדי ירידה במשקל וצמצום היקפים.

בנוסף, כמובן מתכון לסופגניות מתוקות וטעימות שלא מותירות נקיפות מצפון ואימון קצר במיוחד שניתן לעשות בכל מקום ולא דורש שום ניסיון קודם.

בהצלחה :)

1. איכלי מסודר! הקפידי במהלך ימי החג לאכול 3 ארוחות גדולות ו-2 נשנושים במהלך היום.

2. בוסט יומית! תדאגי לארוחת בוסט (ארוחה ללא פחמימות) אחת ביום מבין הארוחות הגדולות. הקפדה על ארוחת בוסט תגדיל את צריכת החלבון , תעלה את תחושת השובע ותגרום לגוף לשרוף יותר שומנים (ארוחת בוסט מכילה חלבונים וירקות ).

3. מים! בחורף וביציאה מהשיגרה יש לנו נטייה לשתות פחות, מלאי לך בקבוק מידי בוקר ודאגי לשתות 8 כוסות מים או ליטר וחצי מדי יום.

4. שירפי קלוריות! הקפידי על אימון קצר (אצרף אחד כזה לדוגמא ) מידי יום. האימון יגדיל את ההוצאה הקלורית ובנוסף יעזור לך לשמור על המסגרת ולבחור נכון יותר בארוחות (לאימון יש אפקט פסיכולוגי).

5 חלבון בכל ארוחה! וודאי שהארוחות שלך מאוזנות וכל ארוחה מכילה חלבון.

6. ירקות ב-5 צבעים! הקפידי על שילוב ירקות כחלק מהארוחות/ הנשנושים לפחות 3 פעמים ביום! וודאי שיש לך מכלל 5 הצבעים על מנת לספק לגוף את כל הוויטמינים שהוא צריך.

7. יומן אכילה! מלאי רישום של מה שאכלת ושתית כולל כמויות ושעות. זה יעזור לך להיות מודעת ולחשוב פעמיים לפני שאת "טועמת".

8. חג האורות! למחשבה יש השפעה רבה על הבחירות והתוצאות שלנו. חשבי בסוף כל יום על דבר אחד שאת גאה בעצמך היום ורשמי אותו על דף, בסוף החג יהיו לך 8 נקודות טעינה אישיות שימלאו אותך באנרגיה ויגרמו לך לסיים את החג עם תחושה טובה יותר וכתר על הראש:)

Chofshi B'Manhattan
תזונה נכונה וחופשית במנהטן


49 צפיות0 תגובות